Serçeşme Dergisi artık dijital ortamda sizlerle!

Serçeşme Dergisi yayın hayatına mobil uygulama olarak devam edecek. Evde, okulda, işte, sokakta kısacası okuyabileceğiniz her yerde elinizin altında ! Oldukça kolay kullanımı ile Android ve iOS cihazlar aracılığıyla sizlerle buluşacağız.

  • Kolay abonelik sistemi ile, güven içinde ödeme.
  • Kullanıcı dostu arayüz.
  • Rahat ve basit kullanıcı deneyimi.
  • Canlı renkler
  • Yüksek görüntü kalitesi
  • Üstelik farklı abonelik seçenekleri ile kendinize en uygun abonelik seçimini yapabilirsiniz.


Standart Abonelik: Serçeşme Dergisi 2020 yayın dönemine ait dergileri tek cihaz ile dilediğiniz yerde okuyabilirsiniz. Bu paketin ücreti 100 liradır.
Premium Abonelik: Serçeşme dergisinin 2017 döneminden bu yana bütün sayılarına tek cihaz ile sahip olabilirsiniz. Bu paketin ücreti 150 liradır.
Aile Paketi: Serçeşme dergisi 2020 yayın dönemine ait dergilerin okunmasını sağlayan Aile Aboneliği Paketi ile birden fazla cihazdan derginizi okuyabilirsiniz. Sizin ekleyeceğiniz 4 farklı cihaz derginizi açacaktır. Bu paketin ücreti 200 liradır.
Premium Aile Paketi: Serçeşme dergisinin 2017 yılından bu yana tüm sayılarına ulaşmanızı sağlayan aile paketidir. Sizin seçeceğiniz 4 farklı cihaz ile dergilerinizi okuyabilirsiniz. Bu paketin ücreti 250 liradır.
Öğrenci Paketi: Ortaöğretim, lisans, yüksek lisans derecelerinde eğitim gören öğrencilerin Serçeşme dergisine abone olmalarını kolaylaştırmak için hazırlanan bir pakettir. Bu paketin yıllık ücreti 50 liradır.
Gelin son derece kolay olan kuruluma birlikte bakalım:
Android cihaz kullanıyor iseniz Google Play Store üzerinden veya Apple cihaz kullanıyor iseniz, Cep telefonunuzdaki App Store uygulamasından ‘’Ara’’ kısmına SERÇEŞME yazdıktan sonra indir butonuna basarak uygulamayı cep telefonumuza indiriyoruz. Daha sonra Serçeşme uygulamasını açıyoruz ve “Üye Ol” seçeneğine tıklıyoruz. Adımızı soyadımızı, e posta adresimizi, cep telefonumuzun numarasını yazıyoruz ve kendimize ait bir şifre oluşturuyoruz.
Uygulamaya girdikten sonra “Devamını Oku” seçeneğine tıklıyoruz. Sırasıyla “Oku” ve “Abone ol” butonlarını kullanıyoruz. “Standart Abonelik, Premium Abonelik, Aile Paketi, Premium Aile Paketi, Öğrenci Paketi” üyelik seçeneklerinden dilediğimizi seçiyor ve ödeme ekranına geçiyoruz.
Tamamen güvenli olan ekranından ödeme yapabilmek çok kolay. Kart bilgilerini girdikten sonra ödeme butonuna basarak 3D secure ile cep telefonunuza gelen mesajı girerek güven içinde ödememizi yapıyoruz.
Artık dergimizi dilediğimiz her yerde rahatlıkla okuyabiliriz.
Birlikte gelişeceğimiz okuma sürecinize hoş geldiniz.
Düşünce karanlığına ışık tutanlara ne mutlu !

Serçeşme Dergi Ekibi…